Актуально
Хто в курсі порадьте будь ласка курси ДевОпс у Львові
Привіт! Хто в курсі, порадьте, будь ласка, курси ДевОпс у Львові. Дуже треба нормальне навчання!
|
|
Привіт, упевнений на всі 100, що залишитесь цілком і повністю задоволені, якщо пройдете курс для сисадмінів і розпобників DevOps https://lviv.itea.ua/courses-itea/devops/ у Львові. Це чи не най-найкраща школа програмування - класні викладачі, програми курсів, ще й на роботу допомагають влаштуватися. Все на найвищому рівні!
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


