Актуально
Фуршет на корпоратив (ІваноФранківськ)
Всім привіт.
Минулого тижня був корпоратив в офісі на 30 чоловік. Вирішили не морочитись з їжею і замовили кейтеринг у Servizio ( https://servizio.com.ua/ ). Все привезли за дві години до початку, самі накрили. Було гаряче, закуски, фрукти, напої. Після свята забрали посуд і сміття. Їжа смачна, порції нормальні, ніхто голодним не лишився. Гроші свої відпрацювали повністю. Якщо треба організувати стіл без зайвого клопоту - рекомендую. |
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


