Науково-виробниче підприємство "Джерело"

Дата добавления в каталог : 22-12-2023
Науково-виробниче підприємство "Джерело" Науково-виробниче підприємство "Джерело"

«Джерело» https://gerelo.dp.ua/ — українська компанія, що більше, ніж 25 років працює у сфері виробництва гнучкого пакування: для кави, чаю, снеків, солодощів, дитячого харчування, їжі для тварин, кетчупів, майонезів, побутової хімії тощо.
Крім виробництва пакетів, наша компанія надає послуги https://gerelo.dp.ua/service/ з фасування продуктів та комплектації наборів.

Новітнє обладнання, актуальні знання, постійний професійний ріст членів команди компанії «Джерело» та сучасні погляди нашого керівництва — запорука того, що пакування буде виконувати свої основні завдання: захищати та зберігати продукт й презентувати його покупцю, а кожна з послуг, які ми надаємо, — виконана не тільки вчасно, а й з дотриманням всіх задекларованих норм та правил.

Продукція: https://gerelo.dp.ua/prods/ Дой-пак пакет, Гассет пакет, Пакет з плоским дном, Стабіло пакет, Пакет подушка, Пакет саше, Крафт-пакети, Фільтр-пакети, Реторт-пакети, Вакуумні пакети.

Послуги: https://gerelo.dp.ua/service/ Фасування сипких продуктів, Фасовка рідких продуктів, Фасування в стіки, Фасування меду в стіки, Комплектація наборів.

Підбір упаковки: https://gerelo.dp.ua/packaging/ Новорічна упаковка, Кава, чай, какао, Снеки, горіхи, сухофрукти, Спеції, Кондитерські вироби, Майонез, кетчуп, соуси, М'ясо, риба, сир, Спортивне харчування, Товари для риболовлі, Насіння, добрива, Косметика, Побутова хімія, Автотовари, Товари для тварин.


Контактная информация

Джерело
gerelodpua19@gmail.com
49082 м Дніпро вул Передова 779a
380673294665
380500234543
https://gerelo.dp.ua/
Услуги
УКРАИНА


Поделиться


Объявления компании

Предприятия похожей отрасли

VIP компании