Квіткова крамниця Flowers Story

Дата добавления в каталог : 18-12-2023
Квіткова крамниця Flowers Story Квіткова крамниця Flowers Story

Квіткова крамниця Flowers Story https://flowers-story.com.ua/about - це історія про яскраві емоції, завжди доречну увагу, щасливі посмішки та щастя. Наша історія - про квіти https://flowers-story.com.ua/kvity, подарунки https://flowers-story.com.ua/podarunki та приємні презенти. Наша історія, довжиною більше, ніж 20 років, про сімейний бізнес, що починався ще на початку 2000х з вирощування квітів.
Професійні флористи, готують дійсно сучасні, вишукані та витончені букети квітів, з особливою увагою пропонують моноквіти, збирають подарункові кошики і фруктові композиції https://flowers-story.com.ua/kompozitcii, використовуючи тільки найбільш якісні пакувальні елементи, орієнтуючись на останні тенденції у світі флористики.
Наші квіти найсвіжіші! Та чи може бути інакше у випадку, коли ми самі їх вирощуємо і щодня збираємо саме для вас?! Звичайно ж, ні. Тому ми гарантуємо, що квіти, які ви замовите саме у нас, будуть дарувати щасливу посмішку та приємні спогади отримувачу протягом не одного дня.


Контактная информация

Володимир Вікторович Міщенко
flowersstoryua@gmail.com
мЗапоріжжя вулиця Гоголя 67
380669260011
380679260011
https://flowers-story.com.ua/about
Праздники
Запорожье


Поделиться


Объявления компании

Предприятия похожей отрасли

VIP компании