Элста

Дата добавления в каталог : 16-07-2022

«Элста» виробляє трансформатори промислового і побутового призначення більше 20 років. Всі трансформатори відповідають сучасним нормам виробництва електрообладнання. Магнітопровод трансформатора виготовлений з високоякісної кремнієвої отожженної трансформаторної сталі .Обмотки трансформатора виготовлені з медного емаль-провода з високими електроізоляційними параметрами емалевого покриття. Кожен трансформатор проходить ретельне тестування два рази. Тщательно перевіряється сопротивление обмоток на пробой. У результаті цього ми гарантуємо тривалу та безвідмовну роботу трансформатора.

Пропонуємо трансформатори тороїдної конструкції різної (до 200кВА) потужності для застосування в сфері низьковольтного освітлення, світлодіодного освітлення. Наші трансформатори виконані методом кольцевой намотки на сердечник медным емаль -провом .
Технологія нашого виробництва та якість використовуваних матеріалів дозволяє нам гарантувати довготривалу та надійну роботу наших трансформаторів. У спектрі нашої продукції ми також можемо запропонувати трансформатори 220-110В для підключення імпортної апаратури, розділові трансформатори 220-220В (часто застосовуються в медичній апаратурі) та інші трансформатори, які повинні відповідати технічному завданню замовлення.


Контактная информация

Sarianov Pavlo
polsarua@gmail.com
380959021415
https://www.tor-trans.com.ua/
Электроника и электротехника
УКРАИНА


Поделиться


Объявления компании

Предприятия похожей отрасли

VIP компании