Актуально
І хочеться і колеться
Доброго дня! Кілька років тому я звернулася в одну клініку, де стала донором яйцеклітин. Але в мене залишився негативний досвід. Хочу спробувати знову, та як знайти надійну клініку?
|
|
Здрастуйте! Дуже шкода, що навіть виконуючи таку благородну справу, можна натрапити на неприємності. Дійсно, вистачає нечесних людей. А щоб такого більше з вами не трапилося, зверніться до громадської організації "Донори за життя" https://donorslife.com/ Тут не тільки підтримють жінок, які вирішили стати донорами ооцитів, але й надають допомогу с пошуком клініки, з жінками спілкуються різні спеціалісти та індивідуальний куратор.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


