Актуально
Оформлення Зеленої карти
Привіт усім! Останнім часом відпрацьовую закордоном і тепер думаю, чи варто мені оформлювати Зелену картку для мого авто тут в Україні. Чи є хтось із вас, хто мав схожий досвід?
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


