Актуально
Чи варто робити автоцивілку в онлайні
Чув, що зараз можливо зробити автоцивілку в онлайні, чи варто це робити саме таким способом? Чи краще вже просто піти у страхову?
|
|
Ну самі подумайте, думаю, що краще вже часу не витрачати і робити все в онлайні, та й набагато простіше.
Я ось роблю автоцивілку https://colonnade.com.ua/osago в інтернеті не вперше і мене все влаштовує, думаю що і вам все відмінно підійде. |
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


