Актуально
Кава по низькій ціні
Доброго ранку! Обожнюю каву, будь-яку, але не дешево обходиться вона. Підкажіть, як можна закупити більше і дешевше?
|
|
Привітик! О так, я ще той кавоман, також люблю цю справу. Часто замовляю набагато вигідніше, ніж купувати в магазині. Є такий сайт Складчина http://forum.fanat.ua/viewtopic.php?f=25&t=9481 Там можна замовити абсолютно різні товари дуже дешево. Рази в три або й в чотири виходить вигідніше, ніж купувати в звичайному магазині.
|
|
Привітик! О так, я ще той кавоман, також люблю цю справу. Часто замовляю набагато вигідніше, ніж купувати в магазині. Є такий сайт Складчина http://forum.fanat.ua/viewtopic.php?f=25&t=9481 Там можна замовити абсолютно різні товари дуже дешево. Рази в три або й в чотири виходить вигідніше, ніж купувати в звичайному магазині.
|
|
Кофе лучше наоборот недешевый покупать. Чем дешевле, тем хуже его вкус, а значит и качество. Это по моим наблюдениям.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


