Актуально
Ведення та підписання документації
Колеги, як можна автоматизувати ведення та підписання документації? Ми плануємо повністю перейти на електронний документообіг.
|
|
Я також про це думаю. Електронний документообіг - це дуже зручно. Всі хвалять такий варіант.
|
|
Завдяки сервісу Вчасно підписати документ онлайн https://vchasno.ua/ можна швидко. Також тут зручно створювати та зберігати документацію. Перехід на електронний документообіг важливий та потрібний кожному бізнесу. Значна частина часу тепер економиться, а дані надійно збережені та захищені.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


