Актуально
Допоможіть вибрати евакуатор у Києві
Знову в мене ламалася машина і треба везти її на СТО. А колишній евакуатор мені не сподобався, бо пізно приїхав і взагалі з перегаром був. Когось можете порадити?
|
|
Якби я дізнався, що водій евакуатора приїхав з перегаром, то ясна річ не став би з ним далі мати якісь справи. Коли у мене ламалася машина, то я звертався сюди https://autosos.ua/ua/ Водій евакуатора завжди приїжджав вчасно і швидко робив свою роботу. Машину завжди доставляли цілою і завдяки великому автопарку немає черги.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


