Актуально
допоможіть визначитися
Доброго дня! Допоможіть визначитися, які вікна кращі, металопластикові чи дерев'яні? І в тих, і в тих багато плюсів та минусів. А які у Вас? Ви задоволені?
|
|
А тут кому что нравится. Мне, например, больше нравятся дерневянные, они как-то натуральнее, теплее.
|
|
Та ну, дерев'яні вікна значно програють металопластиковим. Але ж металопластикові теж треба обирати, дуже багатий вибір виробників та профілей. Мені подобається Rehau, німецькі виробники завжди надійні. Ще треба уважно обирати тих, хто буде встановлювати вікна. Мені сподобалось, як працює бригада з цієї фірми https://paritet-profit.com Дуже професійні, починаючи з чоловіка, який робив виміри. До речі, ми з ним одразу договір підписали, навіть до офісу не треба було їхати.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


