Актуально
Чому цей гель так сильно пахне після прання Це нормально чи я переборщую з дозуванням
Вже заплуталась у тих гелях для прання, то одна пляма не відпирається, то запах дивний, то алергія в дитини. Хочу знайти нормальний варіант і по складу, і по якості. Підкажіть, де берете гелі, яким магазинам довіряєте, і чи не попадались вам підробки.
|
|
Нормально відпирають не всі, я теж перебирав довго. Дивлюсь на концентрацію, щоб не лити півпляшки за раз, і на запах, бо деякі просто душать. Найчастіше беру в великих супермаркетах, там рідко бачив відвертий фейк. Підозрілі акції типу мінус пʼятдесят відсотків на незрозумілий імпорт обхожу стороною.
|
|
Нормально відпирають не всі, я теж перебирав довго. Дивлюсь на концентрацію, щоб не лити півпляшки за раз, і на запах, бо деякі просто душать. Найчастіше беру в великих супермаркетах, там рідко бачив відвертий фейк. Підозрілі акції типу мінус пʼятдесят відсотків на незрозумілий імпорт обхожу стороною.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


