Чи важливо мати страховку

07-05-2024 13:26:47 👤Иван
👤Иван 07-05-2024 13:26:47
Хочу запитати про автострахування. Як гадаєте чи має різницю кому важливіше мати автостраховку - мешканцям міста чи села? Ваша думка?

👤Ольга 09-05-2024 13:44:23
Як вам сказати.. важлива вона і для тих і тих, просто в місті більше авто, і відповідно більше ризиків. Тому вона важливіша. Але ж в селі також можна втрапити в ДТП дуже швидко. Надодачу людина проживаючи в селі може часто їздити до міста і вона ж не буде купувати страховку коли їде, а просто буде її мати завжди. Про важливість страхування в місті https://bigkyiv.com.ua/vazhlyvist-nayavnosti-avtoczyvilky-dlya-kyyan/ ось ця цікава стаття.



Поделиться

Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться

Темы форума

VIP компании

Компании / Сайты