Актуально
Чи важливо мати страховку
Хочу запитати про автострахування. Як гадаєте чи має різницю кому важливіше мати автостраховку - мешканцям міста чи села? Ваша думка?
|
|
Як вам сказати.. важлива вона і для тих і тих, просто в місті більше авто, і відповідно більше ризиків. Тому вона важливіша. Але ж в селі також можна втрапити в ДТП дуже швидко. Надодачу людина проживаючи в селі може часто їздити до міста і вона ж не буде купувати страховку коли їде, а просто буде її мати завжди. Про важливість страхування в місті https://bigkyiv.com.ua/vazhlyvist-nayavnosti-avtoczyvilky-dlya-kyyan/ ось ця цікава стаття.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


