Актуально
Хто користувався гелями для моделювання нігтів
Шукаю хороший гель для нарощування нігтів. Хтось пробував різні варіанти? Які вам більше подобаються за текстурою та результатом?
|
|
Я працюю з акригелями TUFI Profi вже деякий час, доволі якісні. Їхній акригель має високу в'язкість і пластичність, що дозволяє моделювати нігтьову пластину вже при першому нанесенні. Він комфортно і рівно розподіляється по нігтю, створюючи стійке, при цьому гнучке покриття. Також можна використовувати його для зміцнення тріснутого або зламаного нігтя без видалення довжини манікюру в цілому. Для себе їх замовляю на Unibee, в них якісна продукція, хороший сервіс та швидка доставка. Ось їх сайт https://unibee.com.ua/127-manikyur/akrigeli-i-poligeli/tufi-profi-akrigel
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


