Актуально
Дуже гарні стільці
Купили собі пів року тому стільці в магазині https://kupistul.ua/ua/stulya . Вирішила зараз лишити відгук, оскільки вже добряе покористувались. Стільці за пів року ніде не тріснули, не подряпані, ні стерлись, хоча в нас дитина і вони потерпють добряче, частенько приходиться їх мити, тому якість безперечно на висоті. Мій чесний відгук, а Ви вже думайте де Вам замовляти, але ми тепер всі меблі тільки в них будем купляти, навіть вже не шукаю інший магазин.
|
|
Які ще магазини з мебліми можете порадити? Хочу знайти щось дійсно прикольне для своєї нової квартири
|
|
Я знаю класний магазин з мебліми - це Родос. Тут можна все знайти для своєї квартири. Обирала в них стільці для дитячої кімнати https://aquarodos.ua/stilci/ тому безпека і комфорт були на першому місці. Звертала увагу на висоту сидіння та матеріали. Зупинилася на прикольних стільцях із заокругленими кутами та тканинною обивкою – діти задоволені!
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


