Актуально
З якого віку можна сідати на квадроцикл 110 кубів
Хочу купити сину квадрик для покатушок біля будинку та на дачі, йому зараз 8 років. Підкажіть з досвіду, чи не зарано брати об'єм 110 кубиків, чи впорається дитина з керуванням і наскільки це безпечно?
|
|
Своєму малому взяв якраз стодесятку на 8 років, підійшов ідеально за розміром. Величезний плюс - там є обмежувач газу на кермі, тобто можна закрутити болтик і виставити швидкість хоч 10 км/год, поки дитина вчиться. Купував апарат на сторінці https://mototek.com.ua/catalog/kvadro110 , відкатали вже сезон, син у захваті, керувати навчився буквально за два дні.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


