Актуально
Маю справи в Харкові
Маю справи в Харкові на наступному тижні, думаю їхати автобусом. Порадьте перевізника щоб був комфортний транспорт і зручний розклад.
|
|
Я кілька разів їздив цим напрямком і можу сказати що найзручніше обрати «Зелений Слон 7». У них сучасні автобуси Setra, м’які сидіння і Wi Fi. Квитки легко знайти на сайті https://zs7.com.ua/kyiv-kharkiv/ і головне що автобус Київ-Харків вирушає регулярно. Я завжди брав у них і залишався задоволений умовами поїздки.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


