KhCare: Допомагаємо Харкову Разом.

Дата добавления в каталог : 19-09-2023
KhCare: Допомагаємо Харкову Разом. KhCare: Допомагаємо Харкову Разом.

KhCare - це об'єднана команда волонтерів Харкова, які безперервно працюють над наданням допомоги у різних напрямах для підтримки нашого міста. Наші зусилля направлені на розвиток гуманітарних ініціатив, і ми пишаємося можливістю служити нашому спільному дому.

Допомога ЗСУ: Ми віддані підтримці наших військовослужбовців, надаючи їм необхідне обладнання, одяг, та інші ресурси для їхньої безпеки та комфорту в зоні конфлікту.

Допомога Лікарням та Медичним Закладам: Ми підтримуємо медичні заклади, забезпечуючи їхній роботі необхідне обладнання та медикаменти. Ми враховуємо важливість медичної допомоги для нашого спільного здоров'я.

Гуманітарна Допомога Населенню Харкова: Ми допомагаємо мешканцям Харкова, особливо тим, хто опинився у складних ситуаціях. Ми забезпечуємо харчовими продуктами, теплом, та необхідними речами тих, хто потребує допомоги.

Ми віримо в силу спільної дії та здатність змінювати світ навколо нас. KhCare Харків завжди відкритий для тих, хто бажає долучитися до нашої команди та робити добро разом з нами. Разом ми можемо зробити Харків кращим для всіх нас.

https://www.facebook.com/Khacare.facebook
telegram: t.me/Khacare


Контактная информация

Оксана
rae61372@nezid.com
Україна м Харків вул Маршала Батицького буд
380509092923
https://khcare.com.ua/
Общественные организации
Харьков


Поделиться

Предприятия похожей отрасли

VIP компании