ПП НВФ «Українська вагова компанія»

Дата добавления в каталог : 08-07-2023
ПП НВФ «Українська вагова компанія» ПП НВФ «Українська вагова компанія»

Вітчизняний виробник автомобільних і вагонних ваг. Ми виготовляємо промислові ваги для різних галузей народного господарства. Наші ваги використовується як дрібними сільгоспвиробниками, так і підприємствами авіаційної промисловості.
Основний принцип роботи УВК — це індивідуальний підхід до кожного клієнта та вирішення його потреб у максимально швидкий термін. Більшість нашої продукції завжди є в наявності завдяки тому, що ми маємо власне конструкторське бюро та виробничі потужності. Також це дозволяє вирішувати завдання будь-якого рівня складності з усіма побажаннями клієнта.
Автомобільні ваги Standart Line універсальні ваги для більшості завдань. Для типових умов експлуатації: Сучасна конструкція із застосуванням лазерної порізки і роботизованим зварюванням у виробництві. Прості в роботі та обслуговуванні.
Характеристики Standart Line
Межа заважування 60/80 тонн
Довжина 18
Ширина колії, м 1,0
Навантаження на вісь, тонн 15
Тип настилу 8 мм, гладкий
Зважувань на добу 100
Автомобільні ваги Power Line посилена платформа. Розширений функціонал. Для інтенсивної експлуатації: Інноваційна посилена конструкція з системою захисту від поперечного та поздовжнього зсуву платформи. Не потребують обмежувачів ходу платформи. Призначені для середнього вантажопотоку з обмеженими піковими навантаженнями.
Характеристики Power Line
Межа заважування 80 тонн
Довжина 18
Ширина колії, м 1,0
Навантаження на вісь, тонн 20
Тип настилу 8 мм, гладкий
Зважувань на добу 250
Автомобыльны ваги Euro Line з поширеною колією. Хіт продажів в Європі. Для нормальної експлуатації: найпопулярніші ваги з України в Європі зі збільшеною корисною площею платформи. Придатні для використання з вузькоколійним транспортом: легковими автомобілями, мікроавтобусами, "тритонниками", фронтальними навантажувачами, тракторами та іншою спецтехнікою.
Характеристики Euro Line
Межа заважування 80 тонн
Довжина 18
Ширина колії, м 1,25
Навантаження на вісь, тонн 15
Тип настилу 6 мм, ріфлений
Зважувань на добу 150
Автомобільні ваги Grip Line Надміцна платформа. Широка колія. Для надінтенсивної експлуатації: ваги європейського типу зі збільшеною корисною площею платформи і поліпшеними характеристиками міцності. Придатні для використання з різною спецтехнікою. Не потребують обмежувачів ходу платформи. Ваги для серйозних навантажень при високому потоці зважувань.
Характеристики Grip Line
Межа заважування 100 тонн
Довжина 18
Ширина колії, м 1,25
Навантаження на вісь, тонн 25
Тип настилу 10 мм, ріфлений
Зважувань на добу без обмежень


Контактная информация

Іван Олександрович Мовчан
anton.bavykin@usc-world.com
Харків вул Транспортна 2
380675790709
380 67 009 48 38 380 67 432 29 56
https://usc.ua
Оборудование
УКРАИНА


Поделиться


Объявления компании

Предприятия похожей отрасли

VIP компании