Коруна

Дата добавления в каталог : 07-01-2021

Якщо ви до цього не побували в українських Карпатах, обов'язково варто поїхати на відпочинок в цей неймовірний регіон. Для тих же, хто вже бував там, місцеві особливості відпочинку та можливості для відпочинку в представленні не потребують. Буде це Новий рік в Карпатах або ж будь-який подібний варіант, в готелі “Коруна” ви обов'язково шикарно відновитеся після цілого року роботи.

Вам випала чудова змога насолодитися життям в готельному курорті “Коруна”, який сьогодні відомий не лише в Україні, але й в інших країнах світу.

Без сумніву, кожен відвідувач Карпат здатний відшукати там відпочинок під себе. До того ж, Карпати однаково відкриті у будь-яку пору року і там однаково завжди є що побачити. Нехай то буде готель в Карпатах або ж інший подібний варіант відновлення після тяжкого року. Експерти комплексу «Коруна» знають, про що говорять.

Кришталево чисті та крижані гірські річки Карпат здатні подарувати незамінну прохолоду та жвавий рафтинг в незмінно жаркий літній день. Любителям поїздок на квадроциклах чи картингу також буде що робити під час відпочинку в готелі. Туристичні поїздки у гори на спеціальних автомобілях завжди прискорять діставання до найближчих гір, здатних здивувати навіть особливо прискіпливого туриста.

Зимою в курорт-готелі «Коруна» щось для себе відшукає абсолютно будь-який гість регіону. Любителям екстриму відкриті гірськолижні курорти, любителям піших прогулянок – місцеві пам'ятки та маршрути, а шанувальникам гастрономії так точно буде що оцінити. Переважна кількість гірськолижних курортів працюють у Карпатах протягом п'яти місяців, що надасть можливість кожному добре накататися. Любителям активного відпочинку в готелі працює тенісний корт та більярдний зал.


Контактная информация

Оксана Володимирівна Дудик
bublik5263@ukr.net
Яремчанський район с Татарів ур Піги 660
067 8573102
067 8573102
https://koruna.ua
Путешествия и туризм
Яремча


Поделиться

Предприятия похожей отрасли

VIP компании