Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон»

Дата добавления в каталог : 06-06-2019
Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон» Інтернет-крамниця постільної білизни «КрамСон»

Завітайте до Інтернет-крамниці КрамСон, де ви зможете придбати все необхідне для міцного і здорового сну: комплекти постільної білизни, підковдри, простирадла, наволочки. КрамСон пропонує асортимент товару для дітей, підлітків та дорослих, різних фінансових можливостей та різноманітних уподобань і смаків.

КрамСон - це Інтернет-магазин постільної білизни з класичною формою торгівлі. Ми здійснюємо оптову закупівлю товару безпосередньо у виробників і продаємо його за роздрібними цінами. Товар при цьому ретельно відбирається, щоб його ціна відповідала якості.

Особливістю нашого магазину є наявність власного складу і товарного запасу. Весь товар, який є на складі, відправляється в день замовлення або вранці наступного дня, якщо товар був замовлений в неробочий час.

Товар, якого на даний момент немає на складі, можна теж замовити. Такий товар буде отриманий і відправлений покупцеві в термін від 2 до 3 робочих днів. У деяких випадках можлива відправка товару покупцеві безпосередньо від виробника, з метою економії часу. Для цього у магазина є спеціальні домовленості з виробниками товару.

Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби покупець отримав товар в найкоротші терміни і належної якості!


Контактная информация

KramSon
kramson.shop@gmail.com
380984143806
https://kramson.com.ua
Товары для дома
УКРАИНА


Поделиться

Предприятия похожей отрасли

VIP компании