Центр РЕЗУЛЬТАТ - вивчення англійської онлайн

Дата добавления в каталог : 21-09-2018
Центр РЕЗУЛЬТАТ - вивчення англійської онлайн Центр РЕЗУЛЬТАТ - вивчення англійської онлайн

Іноземні мови - це не тільки засіб спілкування з людьми з різних країн, але і можливість розширити свої горизонти, пізнати нові культури, отримати кращу освіту і кар’єру. Вивчення іноземних мов в повному центрі «Результат»- це інвестиція в себе, яка окупиться з годами.

Ваша мета повинна бути конкретною, реалістичною і вимірюваною. Наприклад: “Я хочу навчитися розмовляти англійською на рівні B2 за 6 місяців” або “Я хочу скласти IELTS на 7 балів за рік”.
Також вам потрібно оцінити свій поточний рівень володіння мовою. Для цього ви можете пройти онлайн-тест англійської мови на нашому сайті або проконсультуватися з фахівцем. Це допоможе вам обрати курс, який буде вам по силам і не буде нудним або складним.
Наш мовний центр іноземних мов пропонує різноманітні формати навчання: груповий або індивидуальний онлайн, стандартний або інтенсивний тощо. Вам потрібно обрати той формат, який буде найбільш ефективним і комфортним для вас.

При обранню формату навчання врахуйте такі фактори:
Ваш стиль навчання: чи легко вам засвоювати новий матеріал;
Ваш час і бюджет: скільки годин на тиждень ви можете присвятити навчанню і скільки грошей ви готові витратити на курс;
Ваша мотивація і дисципліна: чи зможете ви самостійно планувати своє навчання і дотримуватися розкладу, чи потрібна вам підтримка і контроль з боку викладача і одногрупників.

Наприклад, якщо ви хочете швидко покращити свої розмовні навички, вам може підійти інтенсивний груповий курс онлайн з носієм мови. Якщо ж ви хочете глибоко вивчити граматику і лексику, вам може підійти індивідуальний курс з професійним викладачем.


Контактная информация

Руслан
rezultat-center@ukr.net
0995017476
https://rezultat.in.ua/ua/
Школа
УКРАИНА


Поделиться


Объявления компании

Предприятия похожей отрасли

VIP компании