Актуально
Відновлення після важкої операції – клініка «свІоанна» в Києві
Всім привіт. Хочу подякувати клініці «св.Іоанна» в Києві. У мого чоловіка була складна операція на хребті. Лікарі сказали що потрібна тривала реабілітація, без неї шансів мало. Ми вирішили не ризикувати і не забирати його додому одразу, а покласти в реабілітаційний центр. Так потрапили в «св.Іоанна». Дуже задоволені що так зробили. З чоловіком займалися кожен день. Фізична терапія, масажі, спеціальні вправи. Медсестри постійно стежили за станом, допомагали з гігієною. Чоловік пролежав два місяці. Результат дуже хороший. Він почав ходити, майже не кульгає. Лікарі кажуть що це завдяки правильній реабілітації. Тож якщо комусь потрібне якісне відновлення після операцій або травм, раджу звернутися сюди. Сайт https://st-johana.com.ua/kyiv/
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


