Порадьте ліки від болю при радикуліті

30-01-2023 16:37:27 👤Юрий
👤Юрий 30-01-2023 16:37:27
Привіт всім! У мене є поперековий радикуліт, який час від часу дає про себе знати. Не всі ліки знімають біль, тому хочу, щоб ви мені порадили ефективний препарат від болю при радикуліті, бажано, щоб не дуже дорогий.

👤Максим 30-01-2023 16:42:58
Є в мене також радикуліт, і коли починає боліти поперек, нічого не можу робити. Рятують мене тільки таблетки Траумель С, які до речі можна купувати без рецепта. Вони знімають біль в спині, та і в суглобах в цілому.

👤Юрий 30-01-2023 16:46:18
Я навіть про такі й не чув, але готовий спробувати, адже цей біль просто заважає жити. Підкажи, будь ласка, яка ціна даного препарату, та де ти його купуєш? Буду дуже вдячний за інформацію!

👤Максим 30-01-2023 16:53:44
Препарат Траумель С, має натуральний склад, тому добре переноситься організмом, не викликаючи побічні дії. Ціна за 50 таблеток 228.90 гривень. В аптеці є повна інформація про цей препарат, є і багато інших, які знімають біль.

Купую я їх в онлайн аптеці "Доброго дня" https://www.add.ua/ua/medicamenti/obezbolivayushhie/miorelaksanty/ бо в них завжди є всі ліки в наявності та ціни на поряд менші, ніж у звичайній аптеці. Всі ліки оригінальні, та з хорошим терміном дії. Є багато способів доставки ліків, я замовляю на Нову почту.

👤jord 28-03-2023 22:04:36
Деколи просто неможливо терпіти болі у спині. Порадьте перевірені варіанти, як можна позбутися їх або усунути симптоми?

👤yulia917 28-03-2023 22:05:30
При надмірних фізичних навантаженнях та під час проведення тривалого часу в статичному положенні, біль в спині є потужним фактором, який може значно підірвати ваше здоров'я і знизити рівень активності. Але є добра новина: у вас є багато варіантів мазей від болю в спині, які можуть допомогти зменшити або припинити ваші більні симптоми. Якщо ви у пошуках мазей для зняття болю в спині, оберіть аптеку з доброю репутацією та широким асортиментом препаратів. "Здравиця" відома як надійний і перевірений магазин медичних засобів в Україні. У асортименті є безліч мазей, що допоможуть вам в боротьбі з болем у спині https://zdravica.ua/maz-vid-bolju-u-spini ось тут можете ознайомитися за сортиментом та замовити онлайн.

👤Евгений 17-05-2023 23:22:20
Потрібно ще, щоб без рецепту продавався, бо зараз багато ліків внесли в перечень і поьрібно йти до сімейного лікаря.

👤Roman 17-05-2023 23:31:45
Та той момент що на багато препаратів нині потрібно йти до лікаря аби виписати рецепт наразі не є невирішуваною проблемою. Я, наприклад, виходжу з цієї ситуації наступним чином. Йду на портал https://rx.ua/ та шукаю там безрецептурні аналоги будь-яких медичних препаратів наявних в аптечних мережах України. Ну а далі вже обираю з видачі той препарат, який мені найбільше підходить. До цього часу такий метод працює як годинник. Тому раджу спробувати його і, вам.Поделиться

Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться

VIP компании

Компании / Сайты

Medialt - медичний центр комплексної медицини. Наша філософія в тому,...
Детский психолог Колгатина Лида. Специалист по детскому поведению.
Детский психолог, логопед-дефектолог, психолог для взрослых в Киеве. Услуги психолога: диагностика синдрома...
Компанія «‎Венето»‎
Компанія «‎Венето»‎: від виробів для здорового сну до виробництва захисних...
"Клиника эстетической медицины SANDY TIME Киев предлагает косметологические и медицинские...
«Медисса» – это сеть стоматологических клиник, гомеопатических клиник и клиник...
Все предприятия