Хтось користувався реально хорошим очищувачем повітря

20-06-2025 15:17:03 👤Андрей Воробьев
👤Андрей Воробьев 20-06-2025 15:17:03
Хтось користувався реально хорошим очищувачем повітря, який прям справді допомагає при алергії чи пилюці в квартирі, а не просто шумить і миготить лампочками є сенс взагалі брати щось дорожче з якимись “японськими” технологіями чи це все маркетинг?

👤Kenneth T Gauthier 23-06-2025 12:03:29
Я теж довго думав, чи є сенс платити більше за «японські» очисники. Узяв Sharp - і не пошкодував. Дивись тут, чому обрати Sharp https://cleanairlove.com/ochishchuvachi-povitrya-sharp/ Реально прибирає запахи, пил і навіть полегшив мої алергічні симптоми. Раніше прокидався із закладеним носом - тепер ні. У нього ще є фішка з Plasmacluster-іонами - спочатку звучало як маркетинг, але працює. Не просто блимає - реально чистить.

👤Андрей Воробьев 24-06-2025 14:15:41
Дуже дякую друже. Допомогло. Купив! Продав старий, и купим собі Sharp!



Поделиться

Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться

VIP компании

Компании / Сайты