Актуально
Які пилочки кращі грубі чи м’які для початку
Я тільки починаю робити манікюр вдома. У мене є кілька пилочок, але не впевнена, яку абразивність обрати грубу чи м’яку? Боюся, що груба може пошкодити ніготь.
|
|
Я теж колись не знала, з чого почати, на початку краще м’якші пилочки (або середній абразив), щоб не травмувати нігтьову пластину. Грубі - це більше для зняття гелю/шарів, а м’які, для формування натуральних нігтів. Дивилась варіанти тут: https://unibee.com.ua/127-manikyur/231-pilochki-ta-zminni-abrazivi там є і м’які, і грубі абразиви, тож можна підібрати під свій рівень.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


