Який купити телефон мамі

22-11-2022 19:18:58 👤Александр Иващенко
👤Александр Иващенко 22-11-2022 19:18:58
Підкажіть що-небудь з подарунком для мами. Хочу щось дороге і дуже класне. Але я ж не дуже розбираюся в тому, що саме жінкам треба. Може бути коштовність або скажемо щось з техніки, смартфон? Якщо телефон, то який?

👤Ciannis 22-11-2022 19:20:40
Якщо ваша мама активний користувач інтернету, то природно для неї буде хорошим подарунком планшет або може бути новий мобільний телефон. Моя мама, наприклад не вміла користуватися, а як тільки подарували їй планшет, то вона відразу ж проявила інтерес до соцмереж.

👤Олег 22-11-2022 19:21:41
Я ось проти таких подарунків. Краще що-небудь пам'ятне дарувати, особливо на якісь свята. Тому Ви б краще подивилися який-небудь фарфор або красиву картину, ну щось з категорії мистецтва або живопису. Адже це супер!

👤Arsen 22-11-2022 19:25:02
Не знаю, я б телефон краще класний подарувала. Тому що треба привчати наших старших рідних до технологічності. Адже це ж доступ до інформації, спілкування і навіть багатьох фотографій і медіа. Це ж так класно.
Наприклад, я б на вашому місці взяла б Apple iPhone 14 https://estore.ua/ua/smartfony/iphone-14-pro/ на мій погляд це взагалі ідеальний телефон.
По-перше дуже просунутий, а по-друге він компактний і дуже зручний, адже нашим мамам зазвичай не подобаються величезні сучасні телефони. Я думаю, що це те що треба! Подумайте над цим!Поделиться

Добавить комментарий

VIP компании

Компании / Сайты

Kotelok.In.Ua - Интернет магазин отопительного оборудования
Интернет магазин отопительного оборудования Котелок предлагает огромный выбор отопительного оборудования,...
Столярно-мебельное предприятие “Ника-Фаворит”производит кухни, лестницы двери, шкафы-купе, мебель для...
Сайт мебельной компании L&B MEBEL. К Вашему вниманию различный услуги...
Сайт об уникальном продукте – экогрунт «Радуга». Кристализированный экогрунт используется...
Все предприятия