Актуально
CRM для стартапу
Доброго дня! Чи варто впроваджувати CRM у невеликий стартап на початковій стадії? Є побоювання, що це буде надто складно і дорого.
|
|
Вітаю! Ми запускали стартап минулого року і вирішили одразу впровадити CRM. Використали Коммо СРМ https://kommo.com.ua/ після консультації з представником. Вони допомогли підібрати мінімально необхідний функціонал без переплат і налаштували все максимально просто. Завдяки цьому з самого початку в нас був порядок у базі клієнтів і звітності.
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


