Актуально
Затонировать боковые стекла
Утро доброе! Нужно затонировать окна в машине боковые. Куда обратиться по этому поводу?
|
|
Приветик! Да, к стати, с тонировкой гораздо лучше, чем без нее. Я в этом убедился на собственном примере. Пару лет назад обращался сюда https://avesauto.ua/uslugi/tonirovka-stekol Здесь действительно хорошо делают свою работу, и тонировка качественная. Нигде не отклеилось, не оцарапалось. Аккуратно, быстро и по деньгам вышло нормально.
|
|
Довго не наважувався на тонування вікон своєї машини. Але ось в цьому році все ж було прийнято рішення це зробити. Вибрав тонування авто https://llumar.ua/avtomobilni-plivky/vydy-avtomobilnyh-plivok/plivky-dlya-vikon/ ось тут можете детальніше почитати, думаю, вас теж зацікавить. Тепер не можу натішитися і зрозуміти, чому не зробив цього раніше.
|
|
Не раз стикався з даним питанням. Довго вибирав серед компаній та пропозицій. Але знайшов поруч з собою і тепер тільки до них приїжджаю на тоування скла свого авто https://viplife.com.ua/ru/tonirovka-far-i-stopov/tonirovka-stekol/ Тут роблять якісно, завжди розкажуть які є новинки та чим одна тоніровка відлічається від іншої. Не так давно звертався за розтонуванням скла щоб автомобіль виїхав за кордон. Як завжди зробили швидко та якісно
|
|
Поделиться
Для того, чтобы оставить комментарий Вам необходимо Авторизироваться/Зарегистрироваться


